Діти приголомшили батьків серпом, а потім “добили” молотом - и молотБатьки однієї зі шкіл в Пенсільванії не можуть оговтатись від останнього виступу шкільного оркестру: діти влаштували виставу, в якій оспівали російську революцію 1917 року. Протягом усього номера “Санкт-Петербург – 1917” школярі, одягнені в костюми, що нагадують військову форму, танцювали та співали на сцені, розмахуючи серпами, молотами і червоними прапорами, повідомляє Fox News.

“В американців немає жодних підстав прославляти російську революцію, – поділився один із розгніваних батьків. – Я впевнений, що мільйони людей, які загинули при комунізмі, також не порадувала б новина про те, що в школі в прославляють революцію. Це було дивно! У них були гігантські серпи та молоти, і вони ними махали. Хто вирішив, що це буде гарною ідеєю?”

У свою чергу завідувачка школою зазначила, що виступ хору зовсім не означав, що його учасники схвалюють комунізм. “Це всього лише зображення періоду в історії, який називається “Санкт-Петербург – 1917″, – сказала вона. – Мені дуже шкода, що хтось сприйняв його саме таким чином”.

“Якщо щось в цьому виступі і вихваляється, так це музика, – зазначила жінка. – Я розумію, що люди самі вибирають, як трактувати те, що вони бачать, і мені дуже шкода, що вони не сприйняли цей номер просто як урок історії”.

Втім, деяких критиків такі виправдання зовсім не заспокоїли. “Це фактично рівносильно вихвалянню музики Берліна 1935 року, – обурився інший батько. – Якби я був литовцем, естонцем або українцем, я б відреагував дещо агресивніше. Навіть набагато агресивніше. Це образливо – прославляти те, що не потрібно прославляти в Америці”.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *