25 вересня 2012 року у Дніпропетровську відбулася робоча нарада щодо результатів І етапу та перспектив проекту Європейського Фонду Освіти «Покращення системи професійно-технічної освіти шляхом прогнозування та адаптування вмінь і навичок, соціального партнерства й удосконалення використання ресурсів».

У засіданні взяли участь начальник головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Демчик, заступник директора департаменту професійно-технічної освіти МОНмолодьспорту Вікторія Карбишева, голова місії ЄФО в Україні Тімо Куусела, міжнародний експерт ЄФО Володимир Гаськов, національні експерти ЄФО Лариса Лісогор, Олена Бех та Олена Локшина, представники галузевих управлінь облдержадміністрації, керівники ПТНЗ, різних форм власності і підпорядкування.

Заступник директора департаменту професійно-технічної освіти МОНмолодьспорту Вікторія Карбишева розповіла присутнім про загальний стан справ у сфері профтехосвіти України та перспективи її розвитку на найближчий час.У Дніпропетровську радились з питань реалізації проекту Європейського Фонду Освіти - 1

Представники проекту Тімо Куусела та Володимир Гаськов охарактеризували складові проведення проекту в області. Представник інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Лариса Лісогор визначила головні аспекти І етапу дослідження діяльності підприємств області, які підлягали опитуванню.

Директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Віктор Василиненко підвів попередні підсумки ІІ етапу реалізації проекту, а саме про збір та узагальнення інформації від 130 ПТНЗ різних форм власності і підпорядкування за визначеними критеріями. У результаті проведених досліджень встановлено проблемні питання, що були обговорені з представниками ЄФО.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *