Освітяни здійснили сходження на Високий Верх - dsc05209Нещодавно директорам обласних центрів туризму та краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів проведено Всеукраїнський семінар-практикум “Патріотичне виховання учнівської молоді засобами туризму і краєзнавства: інноваційні форми та методи роботи”.

До Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді з’їхалися 25 директорів ПНЗ з різних регіонів України.

У рамках заходу його учасники ознайомилися з системою роботи позашкільних навчальних закладів Львівської області, дитячих туристських баз Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді, з досвідом організації роботи шкільних музеїв, а також з туристсько-пізнавальними маршрутами та рекреаційними можливостями Львівщини.

Як справжні туристи, керівники позашкільних навчальних закладів здійснили сходження на гору Високий Верх – улюблену вершину діячів культури, науки і мистецтва України кінця XIX – початку XX століття.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *