Всеукраїнський зліт учнівських лідерів завершився у Севастополі - img 8390Нещодавно завершив свою роботу VIII Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України.

П’ять яскравих днів представники  обласних, міських, районних та шкільних рад учнівського самоврядування плідно працювали та цікаво відпочивали в оздоровчому таборі «Алькадар» у м. Севастополі (АРК).

Під час збору відбулося навчання в  «Школі управлінської майстерності», де проводилися цікаві майстер-класи та тренінги: «Умови безконфліктного спілкування» (Фастовець Марта, Київська область), «Арт-студія молодіжної газети» (Кірпота Інна, Хмельницька область), «Робота волонтерських загонів» (Заєць Людмила, Вінницька область), «Мотивація» (Ліцман Альона, Сумська область), «Алгоритм створення проектів» (Донецька, Сумська, Вінницька, Хмельницька області)  та інші. Після закінчення роботи «Школи управлінської майстерності»  старшокласникам вручено сертифікати її учасників. Набуті навички та знання юні активісти зможуть у подальшому використовувати у своїй роботі.

З метою обміну досвідом з питань організації роботи учнівського самоврядування різних рівнів для керівників обласних делегацій відбулося засідання круглого столу «Презентація проектної діяльності. З досвіду роботи областей». Цікаві проекти, корисні справи, важливі заходи, актуальні теми стали предметом обговорення координаторів. Обмін сценаріями, методичними матеріалами, новими ідеями спонукало дорослих учасників заходу підтримати ідеї дітей:  започаткування нового дієвого проекту «Рух лідерів»; проведення Всеукраїнського конкурсу «Символіка Учнівської Ліги України»; створення представницького органу від Всеукраїнської Ради старшокласників «Делегат дитячих прав» та організація  зустрічі з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Уповноваженим з прав дитини при Президентові України; організація та проведення Всеукраїнського забігу лідерів учнівського самоврядування з метою пропаганди здорового способу життя.Всеукраїнський зліт учнівських лідерів завершився у Севастополі - img 8463

Закриття збору стало великим феєричним святом творчості та талантів його учасників. На урочистій лінійці  активістам VIII Всеукраїнського збору  лідерів  вручено символічну відзнаку  «Жовта  майка Лідера Збору». Свято завершилося традиційним лідерським вогнищем, яскравим, як юні, гарячі серця лідерів з усієї України.

З новими силами та прагненням до роботи обласні активи старшокласників повернулись додому для реалізації Плану роботи Учнівської ліги України, прийнятого та затвердженого на VIII Всеукраїнському зборі лідерів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *