Вчора, 25 вересня, на Буковині відбулися урочистості з нагоди Дня дошкілля.

Голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв наголосив, що: «Органами виконавчої влади, педагогічними працівниками і громадськістю нашого краю підтримано ініціативу профільного міністерства святкування 27 вересня Всеукраїнського Дня дошкілля. Ми вперше організовуємо це свято на Буковині і, сподіваюсь, започаткуємо добру традицію на майбутнє.

За словами голови облдержадміністрації, крайова влада робить все можливе для забезпечення навчальних закладів області висококваліфікованими кадрами. Так, у дошкільних навчальних закладах краю працює понад 3 тис. педагогічних працівників, зусилля яких спрямовані на розвиток особистості, забезпечення якісної освіти дошкільнят, формування їх життєвої компетенції. «Упродовж трьох останніх навчальних років рівень укомплектованості освітніх закладів керівниками і педагогічними кадрами становить 99%. Приємно відзначити, що зберігається позитивна тенденція щодо збільшення кількості педагогів, які мають освітньо-кваліфікаційні рівні спеціаліста або магістра», – підсумував Михайло Папієв.

Окрім цього, влада приділяє велику увагу розвитку мережі дошкільних навчальних закладів: минулоріч їх кількість в регіоні збільшилась на 18 за рахунок відкриття дошкільних груп у приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів та реорганізації шкіл у навчально-виховні комплекси, сказав керівник крайової виконавчої влади.

Директор Департаменту освіти і науки Михайло Бауер відзначив, що система дошкільної освіти є для нього пріоритетною.

«Сьогодні ця галузь освіти користується шаленим попитом у батьків. Кожен батько, навіть якщо не працює, все одно виявляє бажання віддати свою дитину у садок. Це свідчить про високу довіру батьків до дошкільної освіти.

Дошкільні заклади області відвідують понад 29,5 тис. дошкільнят. І цей показник з року в рік зростає.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу