Думали, що розумніші за інших, і втратили шанс на вищу освіту - shpora132 абітурієнти цьогоріч не зможуть вступити до вищого навчального закладу. І це лише попередні дані після проведення першої сесії ЗНО з української мови і літератури.

Абітурієнти, які цього року втратили шанс на вищу освіту, – це випускники, котрі під час найважливішого тестування ЗНО – української мови та літератури – вирішили скористатися навушниками, шпаргалками та мобільними телефонами. Усі ці пристрої вилучені в школярів під час оглядів у пунктах тестування. Тепер ці 132 абітурієнти не зможуть вступити до жодного ВНЗ, де українська мова і література є обов’язковим іспитом, а це фактично – всі вищі навчальні заклади України. Вилучені шпаргалки та мобільні телефони не дають права на участь у додатковій сесії, тож тим, хто спіймався на «гарячому», доведеться чекати наступного року і нового ЗНО.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук пише на своїй сторінці у Facebook, що спостерігати за процесом обшуку металошукачами було дуже неприємно. «Мені дуже неприємно спостерігати за процесом огляду абітурієнтів із допомогою металошукачів. Але, як сказали мені сьогодні батьки: “нехай не думають, що вони найрозумніші”. Може, воно й так. Та надто далеко від педагогіки.»

Водночас УЦОЯО інформує, що на першу сесію з української мови та літератури з’явилися 93 % зареєстрованих. Друга сесія запланована на 6 червня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Думали, що розумніші за інших, і втратили шанс на вищу освіту”
  1. Списувати чи ні – це вже особиста справа кожного! Дивіться відео з думками абітурієнтів щодо цього питання: http://nz.pedpresa.com.ua/ Робіть правильні висновки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *