У рамках візиту української делегації на чолі з Першим заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгеном Сулімою на 9-у Конференцію міністрів з питань молодіжної політики під егідою Ради Європи проведено робочу зустріч з Головою Ради Ректорів вищих навчальних закладів Санкт-Петербурга Володимиром Васильєвим, який одночасно обіймає посаду ректора Санкт-Петербурзького національного дослідного університету інформаційних технологій, механіки та оптики.

До Ради ректорів ВНЗ м. Санкт-Петербурга входить 103 вищих навчальних заклади, з них: 47 – державних, 18 – військових, 1 – духовна академія.

Сторони обмінялися актуальною інформацією у галузі освіти і науки в обох країнах, щодо досвіду роботи Спілки ректорів як в Російській Федерації, так і в Україні. Російською стороною презентовано навчальний посібник, підготовлений за участю українських та російських вчених. Українську делегацію поінформовано про велику зацікавленість у поглибленні двостороннього співробітництва. Євген Суліма запропонував розпочати співробітництво щодо гармонізації магістерських програм для підготовки фахівців у сфері інформаційних технологій між Санкт-Петербурзьким національним дослідним університетом інформаційних технологій, механіки та оптики та Харківським національним університетом радіоелектроніки. Пропозиція була підтримано ректором Санкт-Петербурзького національного дослідного університету інформаційних технологій, механіки та оптики.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу