27 вересня 2012 року в приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбудеться урочисте святкування заключної частини щорічного Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України».

Організатори: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Кабінет Міністрів України та Український видавничий центр «Галактика-С».

Проведення Проекту проходить за підтримки Адміністрації Президента України, Верховної Ради України.

Завдяки проведеному рейтингу Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних державних адміністрацій та міськими радами, інститутами післядипломної освіти, а також громадськими об’єднаннями були визначені кращі представники галузі, гідні носити звання «Флагман освіти і науки України». Це близько 300 лауреатів Проекту, серед яких є заклади освіти та науки, визначні особистості, заслужені працівники освіти України, народні вчителі, визначні науковці, ветерани праці й обдаровані діти.

Переможцям Проекту будуть вручені грамоти «За вагомий внесок у розвиток освіти та науки України» та медалі «Флагман освіти і науки України 2012» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також видання «Флагмани освіти і науки України».

Проведення Загальнонаціонального проекту – це пошук нових шляхів модернізації національної ідеї, ціннісних орієнтирів, виховного ідеалу, нових тенденцій в освіті, обмін досвідом між педагогами, діячами науки і культури, встановлення конструктивного діалогу з представниками владних структур і громадськістю. Досягнення освітніх закладів і наукових установ вагомі та гідні наслідування. Завдяки проведенню такого заходу громадськість дізнається про роботу та перспективи розвитку навчальних закладів, освітніх і наукових установ, діяльність педагогічної та наукової еліти, адже саме вони забезпечують входження України до кола наукових лідерів світу.

Місце проведення: Великий конференц-зал НАН України, м. Київ, вул. Володимирська, 55.

Контакти: Семенченко Наталія Іванівна, 067 217 9072

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Флагмани освіти і науки України 2012 будуть визначені завтра”
 1. Посмотрите в Толковом словаре “флагман”!!! Мне хотелось плакать!
  Флагман – это военный (!!!) корабль…
  К школе какое отношение имеет?

  1. Шановний училла, варто пам’ятати і про багатозначність слів, адже це дає можливість увиразнити мовлення.
   Отже, витяг із академічного тлумачного словника:

   ФЛАГМАН, а, чол.
   1. Командувач великого з’єднання бойових кораблів, що має право підняти прапор на кораблі, на якому він перебуває.

   2. Головний (ведучий) корабель (літак), де перебуває командир ескадри, загону, з’єднання кораблів (літаків) або флоту; флагманський корабель (літак). Прогримів салют з кораблів місту-герою, з флагмана ескадри долинули урочисті звуки (Василь Кучер, Дорога.., 1958, 110); Закінчив навігацію флагман криголамного флоту атомохід «Ленін» (Радянська Україна, 25.II 1972, 2).

   3. чого, перен. Про що-небудь велике, головне, ведуче серед подібних. Флагманом української науки з цілковитим правом вважають Академію наук УРСР, яка об’єднує понад 80 наукових закладів і 46 дослідних підприємств (Робітнича газета, 5.XI 1974, 1); Ворошиловградський тепловозобудівний завод ім. Жовтневої революції по праву називають флагманом вітчизняного тепловозобудування (Знання та праця, 9, 1976, 4).

   4. Персональне військове звання осіб вищого командного складу у Військово-Морському Флоті СРСР у 1935—1940 роках (до запровадження адміральських звань). Флагман флоту 1-го рангу; Флагман флоту 2-го рангу; Флагман 1-го рангу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *