Випускники «Міжнародної інформації» без роботи не залишаться - miznarodna informaciyaСтудентів, які здобувають фах за спеціальністю «Міжнародна інформація», роботодавці бажають бачити серед своїх колег ще до завершення навчання у вищому навчальному закладі. Більшість готові брати на роботу четвертокурсників.

«Міжнародна інформація» як спеціальність у ВНЗ започаткована ще десять років тому. Нині вже 21 університет готує таких спеціалістів.

Формувати імідж та проводити бренди України на міжнародних теренах, лобіювати інтереси держави, розуміти, що таке маніпулювання громадською думкою та викривлена інформаційна реальність. А також орієнтуватися в процесі передачі спотвореної інформації навіть на офіційних рівнях – усього цього навчають фахівців із міжнародної  інформації, – повідомляє прес-служба Львівського національного університету «Львівська політехніка».

Загалом про розвиток напряму та його перспективи студенти та викладачі говорили на ІІ Всеукраїнській науковій конференції «Україна в системі глобального інформаційного обміну».

«Мета нашої конференції — дослідження актуальних проблем міжнародної інформації як нової галузі, що містить використання технологій для аналізу міжнародних відносин. Другий аспект — це обмін досвідом у підготовці фахівців», — розповів в.о. завідувача кафедри міжнародної інформації НУ «ЛП» Василь Гулай.

«За час існування кафедри ми змогли розробити успішні програми для студентів і зараз здійснюємо підготовку відповідно до потреб ринку, щоб випускники могли знайти собі гідне місце… Ми також присвятили цю конференцію п’ятиріччю першого випуску наших студентів», — додав викладач.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *