От щастить! Одна та сама родина тричі зірвала джекпот - 27.09 3 джекпота за 6 летУ Норвегії члени однієї і тієї ж сім’ї тричі за останні шість років зривали джекпоти в лотерею Norsk Tipping. Останній на сьогоднішній день виграш був зареєстрований кілька днів тому, повідомляє ABC Nyheter. Володарем джекпоту став 19-річний молодий чоловік. Він виграв 12 мільйонів крон (приблизно два мільйони доларів).

Раніше в лотерею вигравали сестра і батько юнака. Вперше везучі норвежці виграли в 2006 році, коли глава сім’ї правильно вгадав цифри на лотерейному квитку, який приніс йому і його рідним 8,4 мільйона крон. Через два роки після цього, в 2008 році сестра нинішнього переможця виграла 8,2 мільйона крон.

На що були витрачені виграні норвезької сім’єю мільйони, невідомо. Проте місцеві ЗМІ повідомляють, що 19-річний новоспечений мільйонер не планує звільнятися або, наприклад, купувати нову машину. Коли він дізнався, що виграв 12 мільйонів, він навіть не відпросився з роботи, щоб відсвяткувати цю подію. У що молода людина планує вкласти гроші, не уточнюється.

У лотерейної компанії Norsk Tipping відзначили, що потрійний виграш стався вперше. “Це доводить, що в житті все може трапитися”, – відзначили в компанії.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “От щастить! Одна та сама родина тричі зірвала джекпот”
  1. Всю жизнь Абрам вел праведный образ жизни и всю жизнь Богу молился – “Господи помоги хоть в лотерею выиграть!”, достал, выглянул Господь из-за туч и говорит Абраму – “Жлоб! ты хоть лотерейный билет купи!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *