Вічно живий Вільям Шекспір - shekspirАнглійський драматург, поет і письменник епохи Відродження Вільям Шекспір уже 450 років живе для інших. Його твори починають вивчати в школах, продовжують в університетах, а пам’ятають усе життя.

«Жити тільки для себе – це зловживання» – під такою назвою відбувається у Львові книжкова виставка, приурочена річниці від дня народження Шекспіра.  Цього року його «Гамлету» виповнилося 411 років, «Ромео і Джульєтті» – 417, а самому літературному генію – 450.

Відвідати книжкову експозицію творів англійського драматурга запрошує Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека. Виставка працюватиме до 8 травня.

Довідково:

Вільям Шекспір народився в Стратфорд-он-Ейвон (Англія) 23 квітня 1564 року. Написав 17 комедій, 11 трагедій, 5 поем і близько 150 сонетів. Серед них найвідоміші «Ромео і Джульєтта», «Річард II», «Сон в літню ніч», «Віндзорські пустунки», «Гамлет», «Отелло» і «Король Лір». 

Помер Шекспір 23 квітня 1616 року. Однак літературознавці й досі сперечаються, чи справді Вільям Шекспір є справжнім автором всіх цих творів.

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *