Молоді вчені Дніпропетровщини пройдуть стажування в науково-дослідних установах Франції. Це переможці обласного конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині».

У 2012 році серед робіт-переможців конкурсу «Молоді вчені Дніпропетровщини» Головним управлінням освіти і науки ДОДА та відділом Університетського та наукового співробітництва посольства Франції в  Україні було відібрано 2 роботи, автори яких отримали стипендії для проходження наукового стажування у Франції.

Переможцями стали кандидат економічних наук, доцент Дніпропетровського державного аграрного університету Безус Роман та кандидат технічних наук, доцент Українського державного хіміко-технологічного університету Коток Валерій. Вектором їх наукової діяльності стануть організація системи органічного агровиробництва Франції та нові технології вироблення активних речовин в акумуляторній промисловості.

Працюватимуть вчені в інституті INRA Avignon та Університеті Montpellier. За період стажування відвідають наукові установи та підприємства Clemond Ferrand, Avignon, Toulouse.

Обласна влада впроваджує сучасні механізми підтримки молоді. Зокрема, фінансування проекту «Молоді вчені – Дніпропетровщині» за три роки збільшено в шість разів. У 2012 році фінансування становить майже 900 тисяч гривень. За рахунок цього будуть видані двадцять грантів від 30-ти до 50-ти тисяч гривень. Це стане добрим стимулом молодим ученим для створення нових наукових проектів.

У 2012 році губернаторські іменні премії отримують більше 800 учнів, студентів та аспірантів області.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу