Сьомий Київський Весняний книжковий ярмарок «МЕДВІН» розпочався сьогодні урочистим відкриттям о 12.00.

На церемонії було чимало почесних гостей, які взяли участь у проголошенні 5 квітня Днем без нецензурної лексики. Крім офіційностей, у перший день книжкова виставка порадувала відвідувачів першими побаченнями з письменниками у рамках програми Розвіртуалізація Facebook, де можна було не тільки зустрітися тет-а-тет з літераторами, а й придбати їхні книжки за неймовірними знижками.

Не менш цікавим був майданчик “Літератірна кухня”, на якому можна було послухати цікавих людей і поласувати чимось їстівним та, як правило, екзотичним. Найбільш популярним на літкухні став дует Ірен Роздобудько та Лесі Ворониної.

Розпочав свою роботу і Книжковий університет, де протягом усієї виставки безкоштовно можна послухати лекції для журналістів, редакторів, видавців, книгознавців, бібліотекарів. Лектором першого дня став відомий тележурналіст Андрій Куликов, який поділився своїми знаннями та досвідом з теми «Спільне і відмінне між радіо- та тележурналістикою».

Для тих, хто хоче здобути нові корисні знання, але кого не цікавить медійна освіта, працює майданчик “Майстер-кляса”, де можна навчитися писанкарству, виготовити Великодню листівку та спробувати себе у багатьох інших прикладних техніках. Крім цього всього, очікується ще маса цікавого і на майданчиках, і на стендах видавництв. Виставка триватиме з 5 до 7 квітня в КиївЕкспоПлазі, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст. м. Нивки).

Програма фестивалю на 6 квітня, п’ятниця

ЛІТЕРАТУРНА КАВ’ЯРНЯ

13.00-14.00 Марафон пікантної поезії, вікторина, конкурси та неймовірні містифікації від популярного літературного журналу «Дніпро».
14.00-15.00 Круглий стіл на тему «Мудрість всесвіту». За участі представника Міністерства освіти з наукової роботи міста Анкара (Туреччина) пана Шамсуддіна.
15.00-16.00 Розвіртуалізація Facebook: Юрій Винничук, Світлана Поваляєва, Світлана Балагула.
16.00-17.00 Презентація книжки Тані Sunny«Лепестки пиона». Проводить Юрій Буянов.
17.00-18.00 Нагородження переможців конкурсу рецензій та книг, які стали лідерами інтернет-опитування від Гете-інституту.
18.00-19.00 Ніч Еротичної Поезії.

КНИЖКОВИЙ УНІВЕРСИТЕТ

12.00-13.30 Лекція від Вахтанга Кіпіані «Історична журналістика».
14.00-15.30 Лекція від Братів Капранових «Книжкові фінанси».
16.00-17.00 Майстер клас «Вдосконалення веб-сайту бібліотеки: технічні аспекти». Проводить Українська Бібліотечна Асоціація.
17.00-18.00 Майстер-клас «Бібліотека і PR». Проводить Українська Бібліотечна Асоціація.

КНИЖКОВА КУХНЯ

14.00-15.00 Шоколадні автографи від авторів «Шоколадні вірші про кохання» Мар’яни Савки, Ірини Шувалової, Дмитра Лазуткіна, Романа Рудюка (Видавництво Старого Лева).
15.00-16.30 «Тріска з квасолею» та «Гриби з вином у сметані» від Тетяни Ковтун.
16.30-18.00 Еротика на кухні. Готують Леся Мудрак, Юрій Винничук та Дмитро Лазуткін.

НА СТЕНДАХ УЧАСНИКІВ

11.00-12.00 Презентація книги Петра Троневича «Великий князь Дмитрій-Любарт і його сучасники» із серії «Пантеон» (на стенді ПВД «Твердиня»).
12.00 Автограф-сесія Олександра Високого (біля стенду О.Високого).
12.00-13.00 Автограф-сесія письменника Олександра Ірванця, автора книги публіцистики «П’яте перо» (на стенді ПВД «Твердиня»).

13.00 Презентація школи юнкорів при Молодіжному журналі «Стіна» та запис до групи. Навчання в школі безкоштовне і здійснюється у два способи: для представників інших міст дистанційно, для киян щосуботи з 11-00 до 14-00 на базі Київського палацу дітей та юнацтва (на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна»).

13.00-15.00 Автограф-сесія письменника Степана Процюка, автора книги есеїстики «Тіні з’являються на світанку» (на стенді ПВД «Твердиня»).

14.00 Презентація нової книги для журналістів і усіх, хто цікавиться цією професією «Етика журналіста» (Практичні рекомендації для школярів і студентів). Серія «Бібліотека школи юнкорів Молодіжного журналу «Стіна» (на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна»).

15.00-17.00 Презентація тематичної антології віршів ХІХ–ХХІ ст. «Луцький замок у мистецькому просторі України» (автор-упорядник Майя Хмелюк) (на стендіПВД «Твердиня»).

За матеріалами Друг Читача

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу