Завершальний етап міського конкурсу «Учень року – 2012» відбувся вчора, у Харківській загальноосвітній школі № 151.

У ньому брали участь 29 претендентів, які отримали найвищі бали за результатами перших двох етапів. Вони змагалися за звання «Учень року» в номінаціях: «Інтелектуал року», «Лідер року», «Творча особистість року», «Спортсмен року».

Серед журі були представники Департаменту освіти, переможці конкурсу минулого року, представники Харківської міської організації учнівського самоврядування.

Конкурсна програма складалася з інтелектуального турніру та презентації документів, що свідчать про успіхи та перемоги на міжнародних, всеукраїнських та регіональних змаганнях, олімпіадах, фестивалях, конкурсах, турнірах.

Інтелектуальний турнір складався з двох конкурсів. У першому учасникам було потрібно вгадати видатну людину за висловлюваннями про нього. У другому учні пояснювали, як вони розуміють те чи інше висловлювання. Також школярі презентували свої «візитки».

За результатами змагань визначать 20 переможців — по п’ять у кожній номінації. 26 квітня, на урочистому вшануванні, вони отримають почесні нагороди та подарунки від Харківського міського голови. Також у переможців будуть переваги під час визначення стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість». Торік усі переможці конкурсу «Учень року» стали володарями цієї стипендії.

 За матеріалами city.kharkov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *