Завершальний етап міського конкурсу «Учень року – 2012» відбувся вчора, у Харківській загальноосвітній школі № 151.

У ньому брали участь 29 претендентів, які отримали найвищі бали за результатами перших двох етапів. Вони змагалися за звання «Учень року» в номінаціях: «Інтелектуал року», «Лідер року», «Творча особистість року», «Спортсмен року».

Серед журі були представники Департаменту освіти, переможці конкурсу минулого року, представники Харківської міської організації учнівського самоврядування.

Конкурсна програма складалася з інтелектуального турніру та презентації документів, що свідчать про успіхи та перемоги на міжнародних, всеукраїнських та регіональних змаганнях, олімпіадах, фестивалях, конкурсах, турнірах.

Інтелектуальний турнір складався з двох конкурсів. У першому учасникам було потрібно вгадати видатну людину за висловлюваннями про нього. У другому учні пояснювали, як вони розуміють те чи інше висловлювання. Також школярі презентували свої «візитки».

За результатами змагань визначать 20 переможців — по п’ять у кожній номінації. 26 квітня, на урочистому вшануванні, вони отримають почесні нагороди та подарунки від Харківського міського голови. Також у переможців будуть переваги під час визначення стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість». Торік усі переможці конкурсу «Учень року» стали володарями цієї стипендії.

 За матеріалами city.kharkov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу