Подарунок на відстані або новий сервіс Facebook - FACEBOOKСоціальна мережа Facebook анонсувала новий сервіс Gifts, за допомогою якого друзі по ресурсу можуть надсилати один одному реальні подарунки.

Нова послуга дозволяє оформити замовлення на відправку плюшевих ведмедів, тістечок, подарункових карт та інших подарунків з сайту Facebook.

“Щодня мільйони користувачів ділять з друзями особливі моменти, кажучи« З днем ??народження »,« Вітаю »або« Я думаю про тебе ». Тепер є нова можливість їх відзначити”, – повідомляє Facebook.

Поки сервіс діє тільки на території США. Можливість відправки подарунків підтримує браузерна версія Facebook, а також Android-додаток соціальної мережі. У майбутньому компанія обіцяє надати таку можливість через смартфони iPhone та планшетні комп’ютери iPad від Apple, які працюють на операційній системі iOS, та  відкрити доступ до послуги в інших країнах.

У подарунковому магазині соціальної мережі представлено кілька сотень подарунків, вартість яких починається від 5 доларів і досягає декількох сотень доларів. Сповістити друга про швидке отриманні подарунка можна на його стіні в профілі Facebook або в особистому повідомленні.

При цьому поштову адресу отримувача  для замовлення подарунка не потрібно. Коли користувач отримає повідомлення про те, що йому повинні прислати подарунок, він сам може ввести адресу доставки.

Facebook залишила за одержувачем право змінити його колір, розмір і стиль, а також обміняти обраний подарунок на сувенір, по вартості аналогічний запропонованому.

За матеріалами сайту m.segodnya.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *