Діти заклали «Юннатівський сад дружби» - img 425526 вересня 2012 року до мальовничоого села Ковалівка, що на Київщині, на І Всеукраїнський зліт трудових учнівських об’єднань та обласне свято «Київщина юннатівська» з’їхалися понад 320 представників трудових учнівських об’єднань з 22 областей України та вихованців позашкільних навчальних закладів Київської області.

Організатори заходів – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Головне управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».На урочистому відкритті свята його учасників привітали заступник Міністра  освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський, директор Національного еколого-натуралістичного  центру  учнівської молоді Володимир Вербицький, заступник начальника Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ігор Лисенко, заступник начальника Головного управління освіти і науки Київської ОДА Ганна Паніматченко.

Святкову атмосферу свята створювали дитячі художні колективи області.

На центральному майдані с. Ковалівки педагоги та вихованці позашкільних  навчальних закладів області розгорнули експозиції виставок «Моя Київщина – щедра земля» та «Квітковий калейдоскоп», на яких були представлені неймовірні скульптури, ікебани, сюжетні сценки з квітів, кумедні чоловічки з гарбузів, ведмедик із реп’яхів, черепаха з баклажанів, лебеді з капусти тощо. Поблизу експозицій працювали майстер-класи керівників і вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів.

Для учасників свята були організовані змістовні екскурсії на агрофірму «Світанок», в Інститут садівництва Національної академії наук України, у Веприківське  лісництво Фастівського району, на страусину ферму «Долина страусів». Під час екскурсій діти зустрічалися з провідними спеціалістами та науковцями за напрямами садівництва, сільського господарства, лісництва.Діти заклали «Юннатівський сад дружби» - dscn7405

Символічним завершенням заходу стало закладання учасниками І Всеукраїнського зльоту трудових учнівських об’єднань «Юннатівського саду дружби» на території Веприцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Фастівського району. Саджанці дерев для цього саду делегації привезли з собою з різних куточків України.

Учасники зльоту висловили багато теплих слів подяки його організаторам.

Діти заклали «Юннатівський сад дружби» - p9267627

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *