Президент України Віктор Янукович виступив з ініціативою відродження Кирило-Мефодіївського братства. Про це Глава держави сказав у своєму виступі на засіданні Громадської гуманітарної ради.

– Пропоную відродити в Україні Кирило-Мефодіївське братство як новітній, побудований на фундаменті Шевченкової духовної спадщини студентський рух. Такий рух, ініційований серед студентства Києво-Могилянської академії, Національного університету імені Шевченка, оживив би наше суспільство, – сказав Віктор Янукович.
У контексті відзначення 200-річного ювілею Кобзаря Президент звернув особливу увагу на важливість розробки державної програми «Шевченківський Дім». «Це має бути система з одним центром, на зразок Інституту Гете, що буде комплексно керувати зберіганням, пропагандою та дослідженням Шевченківської спадщини», – сказав він. Глава держави нагадав, що вже дав завдання щодо підготовки концепції такої програми.
Президент також наголосив на доцільності представлення творчої спадщини Тараса Шевченка в сучасних культурних продуктах. Йдеться зокрема про інтерактивний музей поета, а також відновлення фестивалю «Кобзар forever».

За матеріалами RegionNews

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу