Завжди 19 або вдруге познайомитись зі своєю родиною - PTKTYST 32-річна англійка Сара Томпсон   впала в кому після крововиливу в мозок, а через 10 днів опритомніла знову 19-річною.

Вона не пам’ятала ні свого чоловіка Кріса, ні трьох дітей. Жінка почала знову фарбувати волосся всіма кольорами веселки, як вона робила це в юні роки, і вести себе як підліток в усьому іншому. Сара була переконана, що група Spice Girls виступає разом, Майкл Джексон живий, а нове тисячоліття ще попереду.

Прийшли до неї дітей вона не впізнавала, і навіть коли чоловік представив їх їй, вона продовжувала плутати дитячі імена. Жінка не розуміла, чому вони так раді її бачити. Коли її виписали і повезли в сімейний будинок, Сара здивувалася ще більше – вона вважала, що все ще живе разом зі своїм колишнім хлопцем, який на ділі виявився непорядним людиною.

У наступні тижні і місяці їй довелося заново закохатися в свого чоловіка, згадати всі старі звички і навички, полюбити дітей і подорослішати.  Але її дітям така молода мама дуже навіть подобається, з нею вони легше знаходять спільну мову.

За матеріалами сайту life.comments.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *