Можливість надання допомоги Україні з боку Німеччини у підготовці медичних кадрів, у тому числі, для роботи в перинатальних центрах обговорили під час зустрічі віце-прем’єр-міністр – міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова і Виконавчий директор Східного комітету німецької економіки Райнер Лінднер.

Головною темою розмови був стан та перспективи розвитку співробітництва між ФРН та Україною в сфері охорони здоров’я, медичної освіти та в питаннях утримання, усиновлення і захисту дітей-сиріт.

Пан Лінднер повідомив про те, що в Україні відбувається добудова дитячого будинку сучасного рівня, який є вже третьою установою цього профілю, що будується в рамках українсько-польсько-німецького проекту “Наші діти”.

Під час розмови йшлося. Віце-прем’єр-міністр висловила впевненість у тому, що акцент, який українська влада робить саме на розбудові мережі перинатальних центрів, абсолютно виправданий. Адже здоров’я матері та дитини є основою розвитку цивілізованої країни. Саме тому гостро стоїть питання щодо організації відповідної практики лікарів та середнього медичного персоналу таких центрів, підтримки професійних навичок і постійного підвищення кваліфікації протягом всього періоду їхньої професійної діяльності.

Обговорювалася також тема взаємодії в галузі психіатричної допомоги. За словами пана Посла, вже плануються спільні українсько-німецькі наукові дослідження в цій галузі медицини, планується довгострокове співробітництво між українськими та німецькими клініками.

За матеріалами прес-служби МОЗ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу