Львівські студенти влаштували флеш-моб «ЧИТАЮТЬ ВСІ!» - glavУ рамках Тижня книги, який восени традиційно проводить Видавництво Львівської політехніки, відбулася незвичайна акція. Студенти університету, вийшовши на відреставрований нещодавно майданчик перед головним корпусом вишу, провели  флеш-моб «ЧИТАЮТЬ ВСІ!», закликавши всіх читати книжки.

Заступник керівника соціального відділу колегії та профкому студентів та аспірантів університету Андрій Олійник так прокоментував цей цікавий захід: «Акція має на меті пропагувати читання, зокрема, серед студентів та викладачів. Майже 150 студентів з усіх навчально-наукових інститутів Львівської політехніки впродовж 15 хвилин стояли поблизу головного корпусу, читаючи кожен свою книгу. Здебільшого це активісти, які входять до студентського самоврядування».

Як розповіла одна з учасниць флеш-мобу, студентка інституту архітектури Ірина Камшій, для неї читання книг є невід’ємноюЛьвівські студенти влаштували флеш-моб «ЧИТАЮТЬ ВСІ!» - 213123частиною життя: «Книга допомагає набиратись нових знань, збагачувати свій світогляд та рівень культури. Зараз та друкована книга, яку ми тримаємо в руках, стає менш популярною, бо з’являються електронні книги. Але, як на мене,  друкована книга – це краще для здоров’я і приємніше для людини. Вона дозволяє самостійно мислити і аналізувати, а це для нас, майбутніх фахівців, вкрай важливо».

Працівники Видавництва Львівської політехніки натомість  пообіцяли, що всі студенти, які взяли участь у флеш-мобі, отримають подарункові сертифікати на 10 гривень, аби купити за знижкою книжки у книгарнях  університету.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *