На залізницях очікують збільшення кількості пасажирів-студентів - zaliznycyaСтудентам обіцяють відкрити доступ до купівлі квитків на потяги зі знижками в онлайні. Зараз, щоб отримати пільгу, треба прийти до каси і там заплатити за квиток.

Уже з 1 липня «Укрзалізниця» запустить спеціальний сервіс для студентів. Компанія працюватиме з Єдиною електронною базою даних із питань освіти. Зараз її лише наповнюють. Електронна база міститиме всю необхідну інформацію про студента та пільги на проїзд. Відтак, при введенні в системі номера студентського спеціальна програма одразу розраховуватиме знижку.  

Наразі з ЄДЕБО працюють тільки залізничні каси. При введенні даних студентського система автоматично здійснює пошук в освітянській базі і або підтверджує пільгу, або ні. Та до цієї бази поки що не внесені всі дані студентів. Зокрема на цей час коригується перелік відрахованих студентів і студентів у академвідпустках.

Водночас, за інформацією заступника гендиректора «Укрзалізниці», нова послуга відкриє для студентів більші можливості й омолодить пасажирів десь на 8-10%. Усе тому, що інтернет-продажі більше заохочуватимуть студентів до подорожей, оскільки саме молодь є найактивнішими користувачами різноманітних сервісів у Всесвітній Мережі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *