Яким буде тест із географії? - geo1 e1402662706789У суботу, 14 червня, абітурієнти писатимуть географію. Це вже п’яте тестування ЗНО-2014.

Тест із географії – це 58 завдань, на виконання яких відведено дві з половиною години. Тестування розпочнеться об 11 годині. Та за десять хвилин до початку тестування двері пункту тестування зачинять і не пропускатимуть тих, хто запізнився.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, – 92. Згодом цей результат можна буде перевести в 200-бальну рейтингову шкалу.

Щоб виконати тест, абітурієнту необхідно вказати правильні відповіді в чотирьох типах завдань. Із 1 по 42 запитання – завдання з вибором однієї правильної відповіді. Далі, з 43 по 48 – завдання на встановлення відповідності, виявлення логічних пар. Із 49 по 52 запитання – це завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Тут необхідно розв’язати задачу і перенести числовий результат у бланк відповідей. Остання група питань, із 53 по 58 – передбачає обрання трьох правильних відповідей із семи запропонованих.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *