Подвійні дипломи стануть ще більш доступними - odesaВідтепер можливість отримати подвійні дипломи матимуть студенти Одеської національної академії харчових технологій. Це буде можливим завдяки стратегії гармонізації державного управління країн ЄС і Східного Партнерства, яку підписали 28 країн Європи, зокрема й Україна.

Формування єдиного освітнього простору країн ЄС і Східного Партнерства дасть змогу впроваджувати міжнародні програми студентського обміну та програми подвійних дипломів між українськими вишами та провідними університетами ЄС.

Така академічна мобільність дасть можливість студентам, аспірантам і викладачам брати участь у різних навчальних програмах. Зокрема студенти ОНАХТ можуть кілька семестрів навчатися за кордоном за аналогічним фахом. Це дозволить студентам, крім українського, отримати  також диплом європейського зразка, що, безумовно, стане в нагоді при працевлаштуванні.

Наприклад, завдяки угоді із Пловдивським університетом,яку підписали в жовтні, студенти одеського вишу можуть отримати подвійні дипломи з таких спеціальностей, як: «Технології зберігання і переробки зерна», «Екологія та охорона навколишнього середовища», «Технології жирів і жирозамінників», «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса», «Технології зберігання і переробки водних біоресурсів», тощо…

Окрім того, уже укладено угоди про співпрацю з гомельським державним технічним університетом ім. П.Сухохо, Могилівським державним університетом продовольства, Казахським національним аграрним університетом, Алматинським гуманітарно-технічним університетом.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *