Рейтинг очолив Київський національний університет імені Шевченка

Видання звернулося до фахівців з підбору персоналу 24 найбажаніших компаній, що працюють в Україні, – відділення міжнародних корпорацій і найбільших вітчизняних передовиків бізнесу. Зокрема в опитуванні взяли участь компанії Ernst & Young Україна, HR Center, Aon Hewitt, HeadHunter Україна і Reputation Сapital.

Роботодавців просили назвати від одного до п’яти ВНЗ в шести професійних сферах: юриспруденція, економіка і фінанси, маркетинг, піар і реклама, IT, гуманітарні спеціальності, інженерно-технічні спеціальності, рівень підготовки яких експерти вважають найбільш високим. За кожну згадку роботодавцем виш отримував один бал.

В результаті список кращих вузів очолив Київський національний університет імені Шевченка (53 очки), друге місце зайняв Національний університет Києво-Могилянська академія (46 очок), а замкнув трійку лідерів Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут (40 очок).

Крім того, на четвертому місці розташувався Київський національний економічний університет імені Гетьмана, а п’ятий рядок у рейтингу дісталася харківської Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

За матеріалами Кореспондент.нет

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу