Учителька вбила прибиральницю... шампуром - 01.10 учительница убила уборщицу шампуромНетривіальна справа нещодавно була розглянута в суді Москви. Вчителька вбила прибиральницю шампуром. Як це сталося? Встановлено, що підозрювана Світала Петліна, що працює вчителькою, намагалася безкоштовно пролізти через турнікет в автобусі, коли 51-річна потерпіла Клавдія Переушіна (працювала прибиральницею) випадково наступила Світлані на ногу і дорікнула її безквитковим проїздом.

Далі між жінками зав’язалася словесна перепалка. Обмінявшись образливими репліками, жінки пройшли в глибину салону і зайняли вільні місця, але склока не зупинилася. Коли ж Клавдія повернулася до вчительки спиною, Світлана Петліна дістала з пакета шампур для барбекю і встромила його в жертву ззаду. Побачивши це, пасажири підняли крик, а водій заблокував двері, після чого подзвонив в поліцію і швидку допомогу.

Медики відвезли постраждалу в Інститут імені Скліфосовського, але врятувати жінку вже не могли, так як шампур зачепив по дотичній серцевий м’яз. Майже через три години постраждала померла від крововтрати.

Світлана свою провину не визнала, сказав, що Клавдія випадково впала на її шампур. Вчительку було визнано винною у вбивстві, їй призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *