Куріння під час вагітності загрожує майбутній дитині ожирінням - 4fd748d17a053Справа в тому, що куріння негативно позначається у розвитку головного мозку, роблячи дитину залежною від жирної їжі.

 Не секрет, що у курящих жінок починаються передчасні пологи, а дитина народжується з недостатньою вагою. Ймовірно, що куріння має тривалий вплив на організм дитини та її здоров’я.

 Дослідники з Канади провели досвід, в якому брало участь 378 підлітків у віці 13-19 років. У 50% дітей матері викурювали не менше 1 сигарети за день протягом другого триместру вагітності. Діти матерів, що курили під час вагітності, народилися з недобором по вазі, проте в підлітковому віці їх ситуація змінилася в зворотну сторону. Ці діти частіше страждали на підліткове ожиріння. Вчені відзначили також, що зменшилася та частина головного мозку, яка відповідає за спогади і емоції. Мабуть, ця ж частина мозку відповідальна за споживання жиру.

Так, дослідники зробили висновок, що куріння впливає на формування мозку, порушуючи його структуру, що пов’язано з подальшим споживанням жирної їжі і накопиченням надлишкової ваги.

За матеріалами: медицинского центра НоуХауМед

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *