Затримано підозрюваних у вбивстві ректора - 01.10 убийство ректораЗатримано трьох підозрюваних у вбивстві ректора Санкт-Петербурзького державного університету сервісу та економіки Олександра Вікторова. Про це повідомляється на сайті ГУ МВС Санкт-Петербурга і Ленінградської області.

Затримано передбачуваних виконавців вбивства: кілера та його помічника. Всі вони раніше були судимі, причому один — за замовне вбивство. Особу замовника вбивства поки не встановлено.

Вікторова було вбито в місті Всеволожськ Ленінградської області ввечері 5 вересня, коли разом з дружиною він під’їхав на машині до свого будинку. Коли подружжя вийшло з автомобіля, і особистий водій почав від’їжджати, по Вікторовим відкрили вогонь. Ректор загинув, а його дружина була поранена в ногу.

У 2008 році Вікторова призначили ректором Санкт-Петербурзького державного університету сервісу та економіки, а колишній ректор Валерій Соловьйов став президентом вузу. Вже через рік Соловьйов змушений був звільнитися, заявивши, що Вікторов “ввергає ВНЗ у хаос”. Вікторов, у свою чергу, натякнув, що Соловьйов викрадав гроші з бюджету. В університеті проводилися перевірки.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *