Біологія наближається. Передостанній тест основної сесії ЗНО відбудеться завтра - biologiyaОсновна сесія ЗНО виходить на фінішну пряму. 25 червня абітурієнти пишуть тест із біології. Це передостанній предмет програми ЗНО-2014.

На біологію відводиться лише 2 години. За цей час абітурієнти мають дати відповіді на 54 запитання. Перша група запитань – на вибір однієї правильної відповіді, друга – на встановлення відповідності, третя – на встановлення правильної послідовності і четверта – вибір трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих відповідей.  За всі правильно розв’язані завдання – максимум 84 бали.

Оцінка із біології необхідна вступникам усіх спеціальностей таких напрямів: фізичне виховання, спорт і здоров’я людини, біотехнологія, сільське господарство і лісництво, рибне господарство та аквакультура, ветеринарія, медицина та фармація. А також тим, хто вступає на факультет біології, дошкільної,  початкової чи деяких видів професійної освіти, психології та екології.

Нагадаємо, що останній тест основної сесії, а це буде світова література, абітурієнти писатимуть 27 червня. З 1 липня в Україні стартує додаткова сесія ЗНО.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *