Останній пішов! - svitЗавтра, 27 червня, абітурієнти писатимуть останній тест основної сесії ЗНО – світова література. Цей предмет обрали ті, хто планує здобувати вищу освіту у галузі культури, мистецтва, гуманітарних наук або ж професійну педагогічну освіту чи диплом із соціальної педагогіки.

Світова література – це лише один із трьох необхідних предметів для вступу на ці спеціальності за ОКР «бакалавр». Згідно з Умовами прийому до ВНЗ, абітурієнт має подати до приймальної комісії сертифікат із трьома оцінками. Серед них один обов’язковий тест – українська мова і література та два на вибір навчального закладу.

Тест із світової літератури – це 60 завдань, на виконання яких відведено дві з половиною години. За цей час, правильно розв’язавши усі завдання, учасник ЗНО може отримати 88 балів. Згодом цей результат буде переведений у 200-бальну рейтингову шкалу.

Правильні відповіді зі світової літератури УЦОЯО та регіональні центри оголосять 28 червня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Останній пішов!”
  1. Доброго дня! У мене виникли проблеми на інформаційній сторінці. Коли я зайшла на свою інформаційну сторінку, я хотіла роздрукувати інформаційну картку а замість неї мені вибивало сформувати запрошення-перепустку. На моїй інформаційній сторінці лише видно сформувати запрошення-перепустку а такої клітинки щоб там було записано сформувати інформаційну картку то там немає такого!!!! Мені треба сьогодні здавати документи для вступу у ВНЗ а я неможу у звя*зку із не отриманням інформаційної картки!!!! Що мені робити ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *