Молодіжний майстер-фест відбувся в Комсомольську - dsc 5877У Полтавській області відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Гармонійне поєднання змісту, форм та засобів організації краєзнавчо-дослідницької та музейної роботи в навчальних закладах – важлива передумова інноваційного розвитку позашкільної освіти».

У роботі семінару взяли участь начальник Головного управління освіти і науки Мирошниченко В.І., заввідділом методики виховання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Халецька Л.Л., професор, завідувач кафедри географії та краєзнавства Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Булава Л. М.

 У рамках заходу учасники вивчали досвід роботи Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С.Макаренка, систему пошуково-краєзнавчої та музейної роботи позашкільних навчальних закладів Решетилівського, Лубенського, Миргородського, Диканського районів, міст Комсомольська та Кременчука, екскурсійно-краєзнавчі та рекреаційні можливості Полтавщини.Молодіжний майстер-фест відбувся в Комсомольську - dsc 6046

Педагоги-позашкільники ознайомилися з особливостями реалізації в навчальних закладах області проектів, спрямованих на збереження та відродження історичної та культурної спадщини народу, національного та героїко-патріотичного виховання молоді на прикладі молодіжного майстер-фесту «Український дивограй» (Комсомольська ЗОШ № 1) та героїко-патріотичного проекту «Пам’ять про війну єднає» (Автозаводська районна рада м. Кременчук).

На засіданні круглого столу підведено підсумки семінару-практикуму та окреслено шляхи подальшого розвитку краєзнавчої та музейної роботи з учнівською молоддю в навчальних закладах України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *