На Вінниччині розпочалися практикуми для батьків дітей з особливими потребами - sdc12421У рамках обласної просвітницької програми «Кожен шлях починається з розуміння», що реалізовується Вінницькою обласною психолого-медико-педагогічною консультацією спільно з Вінницькою міською громадською організацією «Паросток» та обласним центром практичної психології і соціальної роботи, фахівці освітянської психологічної служби розпочали серію практикумів для батьків, які виховують дітей з особливими потребами.

Так уже проведено тренінгові заняття з батьківською громадою міст Ладижина та Жмеринки, Іллінецького, Тиврівського та Тульчинського районів. Водночас працівниками Вінницького обласного центру практичної психології і соціальної роботи та психолого-медико-педагогічної консультації підготовлено й розповсюджено методичні матеріали «Діти з особливими освітніми проблемами. Батькам на допомогу» та інформаційний буклет «Кожен шлях починається з розуміння».На Вінниччині розпочалися практикуми для батьків дітей з особливими потребами - sdc12422

Фахівці психологічної служби області переконані, що в умовах забезпечення якісної спеціальної корекційної допомоги дітям з психофізичними порушеннями, необхідною є і психолого-педагогічна підтримка їхніх батьків.

І як засвідчили перші результати проведеної роботи, батьки охоче діляться своїми проблемами щодо навчання і виховання дітей та досвідом їх розв’язання  Окрім того, учасники зустрічей запропонували впровадити постійно діючі практикуми для батьків на базі психолого-медико-педагогічних консультацій.

У планах фахівців психологічної служби Вінниччини – охопити такою роботою всі райони та міста області.

                                             

За інформацією Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *