Не давайте дітям на горіхи, а краще одразу горіхами - 6668Освітяни більш схильні до того, аби обіди у дітей були однаковим, а на перервах вони завжди встигнуть перекусити. Чим саме – залежить від батьків. Багато з них своїм дітям до школи дають «перекус», інші  –  гроші. Експерти радять батькам не давати учням початкових класів гроші, адже їх витрачають не завжди правильно.
«Найкраще дітям давати добре вимиті фрукти, запаковані у чистий пакет. Це можуть бути і цитрусові, головне, аби у дити не було алергії. Продукти,  що швидко псуються, наприклад, бутерброди з ковбасою,  краще не давати. Також не завадить жменька горіхів», – розповіла лікар-методист закарпатського Центру здоров’я Тетяна Маркович.
Проте найважливішим для школяра все-таки є сніданок. Так, лікар-методист зазначає, що він має бути  дібраний індивідуально для кожної дитини.  Здебільшого в основі має бути каша.
Великою проблемою для батьків є категорична відмова дитини від їжі зранку. У такому разі з дитиною необхідно звернутися до дієтолога, який допоможе встановити причину відмови від їжі: хвороба чи біоритми. Таким діткам сніданок треба давати з собою до школи.
Також лікар–методист порадила, які продукти не можна давати дітям до школи. Це чіпси, сухарики й усі продукти, що містять консерванти.
За матеріалами сайту Наголос

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *