Керівникам ВНЗ зробили «китайське» попередження - sulimaВступна кампанія в 2014-му буде прозорою – таку вимогу перший заступник міністра освіти і науки України Євген Суліма поставив перед керівниками вищих навчальних закладів. Чиновник попередив – за неналежну організацію та порушення керівників вишів каратимуть.

Цього року під час вступної кампанії в третині областей МВС задокументувало 15 фактів вимагання та отримання незаконних вигод за сприяння у вступі та зарахуванні до ВНЗ.

17 службовим особам оголошено про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, що кваліфікуються за різними частинами статті 368 Кримінального кодексу України. Серед них 9 керівників і їхніх заступників вищих навчальних закладів і філій. Такі цифри Євген Суліма назвав під час регіональної наради з проректорами, що відбулася в Національному авіаційному університеті.

«Перш за все – це проблема, що викликає недовіру з боку суспільства щодо прозорості системи вищої освіти. З наступного року Міністерство освіти і науки діятиме ще більш вимогливо до керівників вищих навчальних закладів», – наголосив перший заступник міністра.

Він також повідомив, що, зважаючи на виявлені органами прокуратури порушення, Міністерство видало наказ щодо притягнення до адміністративної відповідальності керівників 5 вищих навчальних закладів, 11 керівників вищих навчальних закладів попереджено про дисциплінарну відповідальність за недотримання законодавства про вищу освіту.

Окрім цього, оголошено догани восьми керівникам структурних підрозділів ВНЗ, шістьох – попереджено про дисциплінарну відповідальність, також оголошено догани 25 відповідальним працівникам приймальних комісій вищих навчальних закладів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *