Урятуємо від загибелі 5 мільйонів людей! Всеукраїнська акція «Стоп інсульт - 2012» стартувала в Луганську - 3530Щорічна акція організовується з ініціативи громадської організації «Українська асоціація боротьби з інсультом» уже вчетверте. Метою акції є інформування громадян про фактори, що спричиняють  інсульт, а також про профілактичні заходи захворювань серцево-судинної системи.

Сьогодні інсульт – один з лідерів серед причин смертності населення Землі. Щороку від інсультів гине близько 5 мільйонів людей і ще близько 10 мільйонів страждає від його наслідків. Прогнозується, що це число буде тільки зростати. В Україні ситуація гірша, ніж в країнах Європи.

З 3 жовтня 2012 року на центральних майданчиках великих міст України (Київ, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Харків і Луганськ) усіх бажаючих консультуватимуть лікарі різних спеціальностей – терапевти, неврологи, ендокринологи та дієтологи. Городяни зможуть виміряти артеріальний тиск і рівень холестерину в крові.

Президент громадської організації «Українська асоціація боротьби з інсультом» Поліщук Микола вважає, що просвіта серед населення щодо запобігання інсульту – це дуже важливо  і сприятиме зниженню захворюваності.

За матеріалами сайту gipoteza.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *