Львівських дітлахів запрошують у казку - kazkaНа один день парк культури імені Богдана Хмельницького, що у Львові, перетвориться на Місто казок. 18 травня діти будь-якого віку – від 1 і до 16, – а можливо, й старші, зможуть побувати на справжньому святі казок.

Майже двадцять тематично поділених майданчиків зберуть у себе героїв популярних українських та іноземних казок. Організатори обіцяють на казковому святі Колобка, Івасика-Телесика, Рукавичку, Котигорошка, Лиса Микиту, Капітошку, Царівну-жабу, Червону шапочку, Кота і чоботях, Гаррі Поттера, Білосніжку і сімох гномів, Алісу і ще чимало чарівних героїв.

У неділю, 18 травня, з 12.00 до 17.00 у Парку культури імені Богдана Хмельницького пройде ІІ Загальноміське свято казок. Сімейне свято зі спортивними атракціями, творчими майстер-класами на тематику українських та іноземних казок очікує на всіх відвідувачів.

За інформацією прес-служби Львівської міської ради, всі ці казкові герої запрошуватимуть дітей до творчих майстер-класів, рухливих ігор, естафет і головоломок. Саме на активних іграх під час Свята казок робитимуть акцент. Усе заради того, щоб розказати про переваги здорового способу життя, заохотити дітей до спорту та провести час разом із сім’єю.

 Під час майстер-класів юні казкарі зможуть власноруч виготовити персонажів улюблених творів. Усі навчання – безкоштовні. А на тих, хто уже прийде на свято готовим, у костюмі казкового героя – чекатиме приємний подарунок. За безпекою під час казкового заходу стежитимуть спеціальні патрулі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *