Результати ЗНО з іноземних мов - results e1403082714483Найвищий бал з англійської мови за результатами ЗНО-2014 отримали 87 учасників. Це двісті балів. Серед тих, хто показав відмінні знання, є 62-річний чоловік, який склав тест з іноземної без жодної помилки.

«Очевидно, що це репетитор або практикуючий вчитель. Цікаво, а чи багато інших вчителів англійської мови та репетиторів мали б такі результати, якби прийшли складати тести ЗНО? – пише у своєму Facebook директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

3 червня абітурієнти писали тест з іноземних мов. Явка становила 93 %. Найбільш масовим було тестування з англійської мови. Його складали 69 тисяч 405 учасників. 87 – набрали найвищі 200 балів, 6 тисяч 356 – не подолали прохідного бар’єру, тобто їхній результат налічував від 100 до 123,5 бала.

Другою за популярністю стала німецька мова. Участь у тестуванні взяли 2 тисячі 738 абітурієнтів. Серед них 11 двістібальників і 223 – за межею прохідного бала.

Французька мова зібрала 680 осіб. За результатами УЦОЯО, серед них лише один учасник написав тест на 200, а 44 менше ніж на 124 бали.

На іспанську мову зареєструвалося 167 учасників. Тестування має одного безумовного лідера з 200 балами і 15 осіб, які не набрали прохідні 124 бали.

Усі результати розміщені на персональних сторінках абітурієнтів. Щоб перевести свої оцінки у рейтинговий бал за 200-бальною шкалою, необхідного скористатися спеціальною таблицею переведення балів. Ознайомитись із ними можна тут:

Таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками ЗНО з англійської мови тут…

Таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками ЗНО з німецької мови тут…

Таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками ЗНО з французької мови тут…

Таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками ЗНО з іспанської мови тут…

Якщо результат не влаштовує абітурієнта, впродовж трьох днів з моменту оприлюднення результату можна подати апеляцію на адресу Українського центру оцінювання якості освіти, заяви з іноземних мов прийматимуться до 24 години 20 червня.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *