Родина для дитини. Вже 773 малюки знайшли свою сім'ю - children first 10377 прийомних сімей з’явилися в Дніпропетровській області. Такі рекордні для України цифри стали результатом проекту “Родина для дитини”. Цю ініціативу в рамках проекту “Сирітству – ні!” благодійний фонд Ріната Ахметова “Розвиток України” реалізує в області з травня минулого року разом з місцевою владою.

773 вихованці інтернатів і дитячих будинків знайшли свої родини з початку реалізації проекту. Вони були влаштовані до дитячих будинків  сімейного типу, прийомних родин, усиновлені або взяті під опіку. Інші діти досягли повноліття і почали самостійне життя. Але їм також надається системна допомога: створюються соціальні гуртожитки, розробляється і незабаром буде прийнята регіональна програма із захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нині в рамках проекту “Родина для дитини” відпрацьовують ефективний механізм раннього виявлення проблемних сімей і профілактики сирітства.

Мета – зберегти ці сім’ї, щоб діти залишилися зі своїми батьками або допомогти дітям, які залишилися без батьківської опіки, знайти нову сім’ю.

За матеріалами сайту delo.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *