Трьом вишам анулювали ліцензії - licenziiБез права навчати залишилися «Міжнародний Слов’янський університет. Харків», в тому числі Інституту країн Сходу та Африки; «Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки»; «Хмельницький коледж технології та дизайну».

Таке рішення , восьмого листопада, прийняли експерти Акредитаційної комісії під головуванням міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Фахівці мають зауваження щодо роботи навчальних закладів, успішності їх студентів та кваліфікації викладачів. Зокрема встановлено, що у «Міжнародному Слов’янському університеті. Харків», а також його структурному підрозділі «Інституті країн Сходу та Африки» фахова освіта більшості викладачів не відповідала профілю дисциплін, які вони викладали. Дехто навчав без відповідного наукового ступеня та вченого звання. До того ж успішність студентів виявилася вкрай низькою – контрольну з дисципліни «Статистика» не виконав жоден студент.

У Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки та Хмельницькому коледжі технології та дизайну – увагу Державної інспекції навчальних закладів привернула висока плинність кадрів та порушення при їх працевлаштуванні. До прикладу, у коледжі технології та дизайну торік звільнено аж 13 викладачів. До того ж студентів там навчаться учетверо менше від норми.

Однак студентам, які вступили до цих навчальних закладів хвилюватися не варто. Усіх буде переведено до інших вищих навчальних закладів на ті ж спеціальності та без погіршення умов контракту, за яким вони навчалися – повідомляє ДІНЗ на своєму офіційному сайті.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *