Десять днів міліціонери по всій Україні шукали 13-річну школярку із Крижополя.

Тільки у Вінниці пошуки вели 30 працівників кримінальної міліції у справах дітей, батальйону ППС, оперативники карного розшуку й інспектори ДАІ.

До правоохоронних органів надійшло повідомлення від жительки смт Крижопіль про те, що безслідно зникла її неповнолітня дочка, – повідомляють у секторі зв’язків з громадськістю УМВС області. Працівники міліції одразу порушили кримінальну справу за фактом убивства (такі справи порушуються за кожним випадком зникнення дитини), було вжито всіх можливих оперативно-розшукових заходів. У день зникнення неповнолітньої міліціонерам удалося з’ясувати, що вона на таксі приїхала до Вінниці, а далі її слід зник.
Родина дівчинки – благополучна, а сама школярка мала тільки позитивні характеристики, тож батьки і міліціонери вже бозна-що передумали під час пошуків зниклої. Аж дівча знайшося уВінниці, щоправда, це вже була дівчинка із зовсім іншою зачіскою і кольором волосся  та й одяг був інший. Упізнали дівчину із Крижополя за родимкою біля губи.
– Як з’ясувалося, на втечу з дому дівчину підштовхнуло бажання розпочати доросле життя. З неповнолітньою втікачкою працівники міліції провели профілактичну роботу та повернули батькам. З дівчинкою також працюють психологи.

За матеріалами сатйу misto.vn.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *