Учень, який неправильно розв'язав задачу, влаштував погром з бійкою - 03.10 агрессия четвероклассникаУ Челябінській області поліція затримала учня четвертого класу, який побив на уроці викладачів. Буянити підліток почав після того, як учителька вказала на його помилки в розв’язанні математичної задачі.

За попередніми даними, на уроці математики під час перевірки домашніх завдань вчителька запропонувала розібрати одне із завдань усім класом. При цьому з’ясувалося, що хлопчик виконав його неправильно. Реакція учня стала справжнім шоком для однокласників і педагога. Спочатку він накинувся на сусіда по парті, розірвав його щоденник, а потім скинув підручник і зошити з інших парт і влаштував погром на столі вчительки.

Перелякана жінка спробувала заспокоїти дитину. У відповідь школяр зірвав з неї браслет, намисто, вдарив по щоці і розірвав на ній кофту. Директор, яка прибігла на допомогу, теж отримала кілька ударів і почула образи на свою адресу.

Матеріали за даним фактом будуть розглянуті на засіданні Комісії у справах неповнолітніх. Ураховуючи, що дитина не досягла віку кримінальної відповідальності, її, імовірно, доправлять у центр тимчасового утримання підлітків на 30 діб. Також буде порушено питання про направлення хлопчика на лікування, оскільки він становить загрозу для своїх однокласників і вчителя.

У Відділі у справах неповнолітніх помітили, що дитина раніше навчалася в іншій школі і була переведена звідти через агресивну поведінку. Хлопчика виховує один батько, але на контакт з чиновниками і педагогами чоловік не йде. Цією справою займався навіть один із заступників глави округу, проте ніяких заходів для виправлення ситуації батько не вжив досі. На думку фахівців, дитина потребує психологічної допомоги.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “Учень, який неправильно розв'язав задачу, влаштував погром з бійкою”
  1. Повністю згодна з Тетяною Така програма ставить дитину в ситуаціє поразки завідомо. А звідси і стреси і агресія. Требе переглянути стандарти освіти, щоб дітям було комфортно вчитися.

  2. Варто пам*ятати, чим важче дитині жається навчання, тим АГРЕСИВНІШЕ дитина себе поводить. Що робити у випадку агресії? Да по різному, виходячі із ситуації. Можна ж організувати роботу таким чином, щоби не викликати в дітей почуття приниженості від того, що вони щось не знають. ТО нам звається, що дитині все одно. НІ!

  3. Що робили під час погрому решта учнів? Чому не допомогли якщо не вчительці, то хоча б товаришу?!

  4. Ну, зараз почнеться. Вчителям видаватимуть бронежилети, кийки, наручники. Біля кожного класу по охоронцю. Вікна шкіл загратувати. Заробітну платню підвищити. Ввести тілесні покарання. Виділити одну класну кімнату під карцер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *