Перший дзвоник пролунав - pershyi dzvonyk1 вересня, в День знань, розпочався новий навчальний рік. Попереду в учнів місяці кропіткої роботи, домашні, контрольні, самостійні роботи, іспити.

Та для тих, хто вперше йде до школи, ці слова ще нічого не означають. 1 вересня – свято, і розділити цю радісну подію на урочисту лінійку разом з учнями перших класів прийшли і батьки, і бабусі з дідусями.

Першокласників цьогоріч в Україні чимало. На першій у житті лінійці побували 443,5 тис. діток. Це на 12 тисяч більше, ніж торік. Лише столичні школи приймуть у 2013-му 26 тисяч першокласників.

Особливим цей навчальний рік стане і для випускників. Після завершення одинадцятого класу їм доведеться складати Зовнішнє незалежне оцінювання. Сьогодні йдеться про 270 тисяч учнів випускних класів. Готуватись до ЗНО, а також працювати над балами атестату ці діти уже традиційно розпочинають буквально з першого дня.

Перший урок, який відбувся у школах, цьогоріч присвятили Тарасу Шевченку і назвали «Шевченківським». дітям розповідали про творчість Кобзаря, адже 9 березня 2014 року Україна відзначатиме 200-річчя від дня народження великого поета. Також Шевченківську лекцію прочитали студентам усіх навчальних закладів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *