Напиши статтю про студентське життя – отримай приз! -Студенти! Майбутні журналісти, медики, фізики, математики, економісти та всі, хто мріє спробувати себе у якості справжнього репортера!

Не дайте загинути в собі журналістському таланту! Швидше будіть його!

У вас є чудова нагода виявити творчі здібності, розповісти про щось цікаве або важливе, поділитися проблемами (якщо вони є) та ще й отримати за це цінний подарунок! Портал ПедПРЕСА (https://pedpresa.com) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України пропонує вам випробувати свою майстерність у розділі «Студентське життя».

Що ви з цього будете мати?

  • Можливість стати знаменитим!
  • Під Новий рік автори тих статей, що матимуть найбільше коментарів на порталі, отримають приз!
  • Студенти факультетів журналістики зможуть оформити публікації статей у розділі як проходження виробничої практики! Ми надаємо всі необхідні довідки за вашим проханням.

Роботи надсилайте з 5 жовтня по 20 грудня 2012 року на електронну адресу: student@pedpresa.com.

Увага! Роботи приймаються тільки у форматі .doc або .docs. Якщо у вас є ілюстрації до матеріалу, вони повинні бути прикріплені до листа у форматі .jpeg, розміром не менше 500 пікселей по горизонталі і «важити» не більше 1 МB.

У листі вкажіть ім’я і прізвище або псевдонім, назву ВНЗ і факультету і контактний телефон (за бажанням, не для друку). Обмежень щодо жанрів і обсягів матеріалів немає, але не втрачайте здорового глузду :)

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *