Історію України намагались списати - mobilkaНинішній тест з історії України зібрав 90 % від усіх зареєстрованих на цей предмет, а їх було 175 тисяч. На всіх – близько 40 грубих порушень правил проведення зовнішнього незалежного оцінювання. У абітурієнтів виявляли мобільні телефони, флешки, шпаргалки тощо…

У Харкові вступник вирішив перехитрити систему, він виклав у інтернет фото трьох сторінок тесту з історії України. Абітурієнта спіймали на «гарячому», анулювали його тест і позбавили права складати ЗНО з історії України цього року. Згодом з’ясувалось – зроблені фото тестового зошита були настільки неякісними, що там годі було прочитати текст. Тож на яку допомогу розраховував учасник і чи варта була справа заходу – ще питання.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на своїй сторінці у Facebook поінформував, що нині трапився й доводі прикрий випадок. За його інформацією, на одному з пунктів тестування в абітурієнтки поцупили Iphone, який та залишила на столі з особистими речами.

Нагадаємо, що правильні відповіді до завдань тесту з історії України на сайтах УЦОЯО та регіональних центрів будуть розміщені завтра.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *