Шведський підліток, який захотів стати хірургом, вирішив швидше ознайомитися зі специфікою цієї роботи. Хлопець став навідуватися в пологовий будинок, де його дядько працював лікарем-гінекологом.

Спочатку 15-річний юнак просто перебував в оперблоці, а згодом став допомагати своєму родичу в університетській клініці міста Мальме. Він обстежував вагітних жінок, асистував при пологах із застосуванням вакуум-екстракції і навіть двічі розрізав скальпелем жіночу плоть. Дії підлітка не заподіяли породіллям ніякої шкоди – юнак працював професійно, однак лікарі, не пов’язані з ним родинним зв’язком,  були невдоволені присутністю в медичній установі сторонньої людини.

У  результаті, в редакцію місцевої газети надійшов анонімний дзвінок, і після виходу матеріалу почалося службове розслідування. Керівництво медустанови швидко докопалося до правди – колеги дядька-гінеколога  не стали нічого приховувати.

Юнака попросили триматися від пологового будинку подалі, а перед його пацієнткам  вибачилися. Слід зазначити, що ніхто з жінок, яких обстежив молодий «лікар», не засумнівався в його професійності.

За матеріалами health.obozrevatel.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *