Не треба нам випускного! Врятуйте нашу однокласницю - 0 8e4bb 4dd24764 XLУ Рити важка форма остеосаркоми, з якою вона потрапила до Онкоцентру ім. Блохіна саме напередодні закінчення 10-го класу.

Добре оснащена німецька клініка погодилася оперувати дівчинку, але за вісім мільйонів рублів. І тут у бій кинулися її однокласники – учні московської школи № 405, які вирішили добути гроші самостійно! Не просто випросити у батьків, а заробити!

Ми всім класом збираємо, всією школою! Навіть першачки вироби свої продають на ярмарку, щоб грошей на лікування добути. Ми всі пішли працювати – роздаємо рекламні листівки взуттєвого магазину.  А ще флешмоб організували – вуличний танець, що ілюструє історію хворої дівчинки, яку рятують друзі. Ми його в футболках з портретом Рити виконуємо. А ще ми сказали батькам, що випускний нам не потрібен! Ні костюми, ні бальні сукні, ні свято… Всі гроші – Риті, їй потрібніше! Як ми будемо святкувати, якщо вона помре? Адже російські лікарі вже відмовилися лікувати її. Тепер тільки один шанс – Німеччина! Хіба може людина в 17 років померти? – кажуть однокласники Рити.

За матеріалами сайту teh-nomad.livejournal.com

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

5 коментар до “Не треба нам випускного! Врятуйте нашу однокласницю”
  1. Какие все-таки хорошие дети растут! Молодцы! Рите — скорейшего выздоровления!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *