У Росії доступ до Wi-Fi дозволено після 18 років - 44 6Роскомнагляд має намір обмежити вік користувачів мереж Wi-Fi, розгорнутих у громадських місцях, 18 роками і старше.

Підставою для обмеження, на думку відомства, є закон “Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров’ю та розвитку”.

Закон  покликаний захистити неповнолітніх від інформації, що може виявитися для них шкідливою: сцени насильства, вживання  алкоголю, куріння,  нецензурна лайка.
Як буде реалізовано обмеження на практиці, не повідомляється. Нині Роскомнагляд зайнятий підготовкою рекомендацій. На думку представника відомства Володимира Пикова, під’єднання до Wi-Fi в громадському місці може відбуватися за тією самою схемою, що і купівля алкоголю й  тютюну.
Це означає, що всі публічні мережі Wi-Fi будуть закриті паролем, для отримання якого потрібно буде пред’явити паспорт. Відповідальність за вік користувачів, під’єднаних до Wi-Fi, буде нести не провайдер, а адміністрація майданчика, на якому розгорнуто хот-спот. Штраф за порушення становитиме 20 – 50 тисяч рублів.

За матеріалами сайту regionews.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *