Заступник Генерального секретаря Центрально-Європейської Ініціативи – CEI Джорджіо Россо Чіконья надіслав лист на адресу Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми:

 «Шановний пане заступник Міністра

Я хотів би ще раз подякувати Вам за активну участь у зустрічі міністрів з науки і технології, яка відбулася в Трієсті 19 вересня 2012 р. під Вашим головуванням.

Високий рівень участі, активний інтерес учасників і якість дискусій сприяли досягненню конкретних результатів. Ми зробили важливий внесок у розвиток подальших заходів, які вже знаходяться у розробці і мають високу політичну підтримку.

Також, ми високо цінуємо Ваші намагання взяти зобов’язання щодо участі у Консорціумі C-ERIC, разом співпрацювати з лабораторіями Elettra і Fermi. Я впевнений, що професор Різуто буде втілювати в життя перспективи разом з вашим Міністерством і з Національною академією наук України.

Крім того, я був дуже радий дізнатися про рішення України приєднатися до діяльності Міжнародного центру генної інженерії і біотехнології (МЦГІБ). Генеральний директор МЦГІБ професор Франсіско Баралле і Директор з міжнародного співробітництва та Секретар Ради пан Дечіо Ріпанделлі будуть раді вітати в Трієсті Віце-президента НАН України професора Анатолія Глібовича Загороднього разом із представником керівного складу Міністерства, щоб формалізувати це питання, таким чином, аби заяву України було затверджено Радою МЦГІБ на черговій нараді навесні 2013 року.

Дякую за увагу та співпрацю.

Щиро Ваш,

Джорджіо Россо Чіконья

Заступник Генерального секретаря

Центрально-Європейська Ініціатива – CEI»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу