Роль студентства на шляху України до Європи - nukНа кілька днів Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (м.Миколаїв) перетворився на оплот євроінтеграції України.

Майже 100 представників студентського самоврядування із 29 ВНЗ різних областей, 130 наукових доповідей, два дні запеклих дискусій. Такою була Всеукраїнська наукова студентська конференція  «Україна на шляху до Європи. Роль студентства в євроінтеграційних процесах вищої освіти України».

Зокрема молодь обговорила досвід функціонування самоврядування своїх вишів, Болонський процес, злиття України з освітнім простором Старого Світу, реалії та проблеми студентських ЗМІ та питання об’єднання молодих науковців.

Захід відбувся під патронатом Міністерства освіти на науки, за сприяння Миколаївської ОДА, повідомляє офіційний веб-ресурс обласного Департаменту освіти, науки та молоді.

До речі, за 2 тижні, 28 листопада, в Академії муніципального управління (Київ) студенти продовжать євроінтеграційну тему. У конференц-залі центрального корпусу пройде конференція «Місцеве самоврядування – європейський вибір України».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *