У Сумському національному університеті відзначали кращих студентів - den studНапередодні Міжнародного дня студента в Сумському національному університеті роздавали нагороди. Окрім традиційних номінацій «Навчання та наукова робота», «Кращий спортсмен року», «Громадський діяч», «Кращий профспілковий діяч», університетське журі не могло не відзначити молодь, яка вирізнилась у роботі в гуртожитках, а також у культурній та мистецькій діяльності.

У результаті лідером за кількістю нагороди став факультет економіки та менеджменту. Одразу 3 його представники одержали відзнаки: Ісабель Чікоті («Кращий іноземний студент»), Юлія Тітаренко («Кращий профспілковий діяч») та Анатолій Бондар (номінація «Громадський діяч»).

По 2 статуетки – у майбутніх юристів: Дмитро Горбатенко («Навчання та наукова робота»), Вадим Савін («Кращий спортсмен року»).

Одну нагороду одержали студенти з медінституту, факультету технічних систем та енергоефективних технологій, а також електроніки та інформаційних технологій: Ксенія Сорокіна (номінація «Комплексна характеристика»), Ольга Оприско («Культура та мистецька діяльність») та Юрій Гошовський (номінація «Робота в гуртожитках»).

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *