Людиноненависнику не дали підірвати університет. Він обурився... - 05.10 предотвращен терактІспанська поліція заарештувала в місті Пальма-де-Майорка 21-річного чоловіка, який хотів підірвати бомбу в кампусі університету. Про це повідомляє Agence France-Presse.

У затриманого виявили 140 кілограмів вибухівки. Агентство не називає імені підозрюваного, приводячи лише його ініціали — JMMS. У затриманого також знайшли щоденник, в якому він зізнався в ненависті до суспільства і описав свої плани влаштувати бійню в Університеті Балеарських островів, повідомляє телеканал CNN.

Заарештований іспанець, як повідомляє BBC News, брав приклад з американців Еріка Харріса і Ділана Кліболда, які в 1999 році вбили в школі “Колумбайн” 12 людей і поранили 23, і схвально відгукувався про них в інтернеті. Так він потрапив у поле зору поліції, яка стежила за ним п’ять місяців.

Спочатку, уточнює BBC, іспанець хотів купити вогнепальну зброю, але потім вирішив придбати вибухівку. Він замовив компоненти бомби в інтернеті. Поліція його затримала в момент отримання замовленого товару.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *